ביופידבק ומיינדפולנס

אימון משולב לוויסות לחץ ורווחה נפשית

לא עומדים בלחץ?

~סובלים מנדודי שינה או קושי בהרדמות?

~ רוצים להכניס יותר שלווה לחיים?

שמי נעמי לרס, מתרגלת ומנחת קורסי מיינדפולנס MBSR. בעלת קליניקה לאימון ניהול לחצים באמצעות ביופידבק ומיינדפולנס במושב ביצרון.

אני מזמינה אותך לקליניקה שלי במושב ביצרון לאימון משולב בביופידבק במיינדפולנס. התהליך הוא קצר מועד (בד"כ עד 8 פגישות) ומיועד למבוגרים ולבני נוער מעל גיל 14.

קצת על השיטה…

ביופידבק היא שיטת אימון פסיכו-פיזיולוגית, פירוש המילה ביופידבק הוא משוב של הגוף (ביו – גוף, פידבק – משוב) . השיטה מבוססת על שימוש במערכת ממוחשבת ומכשור אלקטרוני המציגים בפני המתאמן מידע שוטף על תהליכים ושינויים המתחוללים בגופו בזמן אמת.

לאחר שמתחברים למכשיר (אלקטרודות המונחת בצורה עדינה על האצבע), ניתן לעקוב אחר מדדי הלחץ. ניתן לראות כיצד הגוף מגיב לסיטואציות שונות.

בטיפוח מיינדפולנס או קשיבות אנו מפנים את תשומת הלב (את הקשב) למה שקורה ברגע הזה בגישה ידידותית ולא שיפוטית.

אנחנו למעשה מתרגלים להרפות, לא להאבק, להתבונן בדברים כמו שהם.

זה תרגול לא פשוט במיוחד בתקופות של חוסר וודאות, לחץ ומתח. ההרגל האוטומטי שלנו הוא "להתאמץ להירגע", זה לא מועיל ולמעשה רק מגביר את העוררות הרגשית.

שילוב של מיינדפולנס וביופידבק מאפשר אימון ממוקד ומהיר יחסית, כיוון שהמדדים הגופניים עוזרים לנו לראות מיידית מה מועיל ומה פחות. לחלק הוויזואלי יש השפעה נוספת על היכולת לשינוי הרגלים, בעיקר אצל אנשים בהם ההיגיון גובר על הרגש.

המשוב (פידבק) מאפשר למתאמן ללמוד כיצד להשפיע על תהליכים פנימיים אלו ולהביא בעקבות זאת לוויסות, איזון ושליטה ברמה פיזיולוגית, רגשית, מחשבתית והתנהגותית.

את הצעדים הראשונים שלכם בדרך לחיים נעימים יותר אתם מוזמנים לעשות יחד איתי.

צרו עימי קשר ונתאם פגישה – נעמי 050-5404252

ביופידבק אזור גן יבנה
נעמי מרצה (1)