משתתפי הקורס ממליצים

"אני מרגישה שיש לי כלים שחיפשתי זמן רב כדי להרגיע את עצמי, להתחבר להווה, להוריד שיפוטיות ולשנות תגובות אוטומטיות.
הקורס כמכלול היה משמעותי, גם הרקע התאורטי וגם התרגול והליווי האמפתי של נעמי. אני מזהה את השינויים בתגובות שלי לאורך היום ובתחושת רווחה כללית."
הדר גונר
"סיקרן אותי ללמוד על השיטה עליה שמעתי לאחרונה. ציפיתי להגביר מודעות ותשומת לב לתהליכים ותחושות המלווים אותי. בקורס למדתי לפתח מודעות והתמקדות בפרטים הקטנים הסובבים אותי .
הכי משמעותי בעיני בקורס הוא פיתוח היכולת לפתח מודעות והתמקדות באירוע , תחושה או פרט שבעבר היתי מתעלם מהם וכן היכולת לקטוע את התגובה האוטומטית ולנתב אותה למקום שונה . אין ספק שאמשיך לתרגל לפחות 5 פעמים בשבוע".
ד"ר אביחי בולקובשטיין
"אני מרגישה שיש לי כלים שחיפשתי זמן רב כדי להרגיע את עצמי, להתחבר להווה, להוריד שיפוטיות ולשנות תגובות אוטומטיות. הקורס כמכלול היה משמעותי, גם הרקע התאורטי וגם התרגול והליווי האמפתי של נעמי. אני מזהה את השינויים בתגובות שלי לאורך היום ובתחושת רווחה כללית."
ענבל בן נתן גבריאלי
"למדתי לשים לב לפרטים קטנים ולהיות במודעות לתחושות הגוף שלי ולנשימה.
התהליכים והשיתופים של חברי הקבוצה היו כמו מראה בשבילי, המודעות התחדדה בנוגע לתחושות פיזיות שלי שמבטאות רגשות ולחצים מודחקים."
עטרה בר זכאי
"הקורס העניק לי את היכולת לקבל מצבים רגשיים כמו שהם מבלי להיות שיפוטית כלפי עצמי או כלפי אחרים. הכי משמעותי עבורי בקורס היה העלאת המודעות והחיבור של המיינדפולנס לעולם האימון העסקי בו אני עוסקת ."
לימור ספרד צ'יטונה
"נרשמתי לקורס מיינדפולנס בצפיה ללמוד לשלוט על המחשבות (בעיקר מחשבות רעות) ולחץ . בקורס למדתי להפנות תשומת לב למחשבות ולרגשות , לעצור ולהיות עם הרגש , גם עם הוא לא נעים לי. הקורס איפשר לי לתרגל מגוון שיטות המשרות עליי רוגע .
תודה נעמי על הנעם בה העברת את הקורס , על העומק והיסודיות , על מתן לגיטימציה לתחושות ועל הלמידה".
שולי בולקובשטיין

המלצות מפייסבוק

דילוג לתוכן